KDE ZAČALA NAŠA CESTA

Naša podnikateľská cesta sa začala oveľa skôr ako tá pred piatimi rokmi v Londýne na Amazone a siaha až do deväťdesiatych rokov. Najprv to bolo budovateľské obdobie kamenných prevádzok na uliciach a v nových obchodných centrách. Po vypuknutí celosvetovej krízy v roku 2008 dochádza u nás k ústupu od kamenných prevádzok, k ich uzatváraniu a spusteniu nášho prvého e-shopu. Po jeho 7 ročnom rozvoji došlo k odpredaju najväčšiemu hráčovi na trhu v danom segmente. Následne spúšťame nový e-shop s novými vlastnými produktmi a našou novou celosvetovo registrovanou značkou. Súbežne dochádza k spusteniu predaja na Amazone.

Za dané obdobie sme nazbierali mnoho skúseností. Zúčastnili sme sa na desiatkach výstav či už v Európe (hlavne v Nemecku a v Taliansku) alebo aj v Ázii. Navštívili sme stovky výrobných podnikov hlavne v Európe a v Číne. Dosiahli sme milióny predaných položiek a obraty, presahujúce desiatky miliónov EUR ročne.

Ale to najcennejšie, čo z toho v nás zostáva, je prežitá vlastná skúsenosť a s tou by sme sa s vami radi podelili.

KDE ZAČALA NAŠA CESTA NA AMAZONE

ako predavat na Amazone, poradenstvo a manažment pre predajcov cez Amazon, Ako založiť Amazon obchod, Ako predávať cez Amazon, Ako si založiť obchod na Amazone, Profesionálne poradenstvo pre predajcov na Amazone,

V roku 2014 v Londýne, kde sme založili spoločnosť, sa začala naša cesta ako predajcu na Amazone (V tom čase ešte Slovensko ani Česko neboli podporovanými krajinami na predaj cez Amazon v Európe, čiže slovenské subjekty nemohli predávať cez Amazon.)
Počas našej cesty sme sa snažili pochopiť princípy a nastavenia Amazonu a ich pochopenie nám dnes prináša ovocie.
Neplaťte nováčikovskú daň za chyby a pády, až dovtedy, kým váš biznis na Amazone pôjde do stratena. My sme si za naše chyby a pády zaplatili a nadobudnuté skúsenosti vám radi odovzdáme, aby váš predaj na Amazone úspešne napredoval.

“Neplaťte nováčikovskú daň za chyby a pády, až dovtedy, kým váš biznis na Amazone pôjde do stratena…”

Mám záujem o poradenstvo a konzultáciu s BMI consulting

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.
Prvá konzultácia je zadarmo!

  info@miamei.eu
 +421 903 559 150

Kontaktný formulár

    Amoxil Online

    The dosage and duration of treatment with Amoxil is determined depending on the age, body weight and state of the liver function of the patient, as well as on the sensitivity of microorganisms. In our pharmacy buyantibiotics24.com, you can buy amoxil online without a prescription.

    Buy Bactrim

    Bactrim is one of the best antimicrobials, it is used to treat adults and children. Bactrim is a powerful antibacterial agent based on two potent components – sulfamethoxazole and trimethoprim. Visit our online pharmacy big-pharmacy24.com and buy Bactrim online without a prescription.